0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Russia
لیگ برتر
FC Krasnodar
۷
۲
FK Khimki
Finished
۲۱:۳۰
International Clubs
AFC Champions League, Group D
Al-Sadd
۴
۰
AL Ain FC
Finished
۱۹:۳۰
AL Nassr FC
۲
۰
Foolad Mobarakeh Sepahan SC
Finished
۲۲:۳۰
Greece
Super League 1
Olympiacos Piraeus
۳
۰
Asteras Tripolis
Finished
۲۲:۰۰
PAOK Thessaloniki
۱
۱
Atromitos Athinon
Finished
۲۰:۳۰
USA
USL, Championship
Reno 1868 FC
۳
۲
Tacoma Defiance
Finished
۰۶:۰۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group B
Club Guarani
۴
۱
CA Tigre
Finished
۰۶:۳۰
Germany
2. Bundesliga
Hamburger SV
۲
۱
Fortuna Dusseldorf
Finished
۲۱:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۱
۱
1. FC Nuremberg
Finished
۲۱:۰۰
Turkey
Super Lig
Yeni Malatyaspor
۱
۱
Goztepe SK
Finished
۲۱:۳۰
Colombia
Primera B, Apertura
CD Atletico Huila
۲
۱
Barranquilla FC
Finished
۰۰:۴۵
Bogota FC
۲
۱
Union Magdalena
Finished
۰۵:۳۵
Netherlands
Eerste Divisie
Jong Psv Eindhoven
۱
۲
FC Eindhoven
Finished
۲۱:۱۵
Helmond Sport
۰
۱
FC Volendam
Finished
۲۱:۱۵
Go Ahead Eagles
۰
۳
Jong Ajax Amsterdam
Finished
۲۳:۳۰
Roda JC Kerkrade
۴
۰
FC Dordrecht
Finished
۲۳:۳۰
England
Championship
شهر کاونتری
۳
۲
Queens Park Rangers
Finished
۲۳:۱۵
Germany
Bundesliga
Bayern Munich
۸
۰
Schalke 04
Finished
۲۳:۰۰
Portugal
Primeira Liga
Famalicao
۱
۵
SL Benfica
Finished
۲۲:۳۰
France
Ligue 1
Olympique Lyonnais
۰
۰
Olympique Nimes
Finished
۲۳:۳۰
Netherlands
Eredivisie
VVV Venlo
۱
۱
FC Utrecht
Finished
۲۲:۳۰
Kazakhstan
لیگ برتر
Okzhetpes Kokshetau
۲
۲
FK Kaspyi Aktau
Finished
۱۹:۳۰
Turkey
1. Lig
Eskisehirspor
۰
۰
Adanaspor
Finished
۲۰:۳۰
Wales
لیگ برتر
Aberystwyth Town FC
۳
۱
Flint Town United FC
Finished
۲۳:۱۵
Ukraine
لیگ برتر
SC Dnipro-1
۱
۲
FC Mariupol
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
Botafogo FR RJ
۱
۰
CR Vasco DA Gama RJ
Finished
۰۲:۳۰
Czech Republic
FNL
FC Vysocina Jihlava
۱
۱
SK Lisen
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
JK Piraaja Tallinn
-
-
Raasiku FC Joker
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Croatia
1. HNL
HNK Sibenik
۳
۲
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۲۰:۳۰
Cyprus
1st Division
Ermis Aradippou
۰
۱
Olympiakos Nicosia
Finished
۲۰:۳۰
Serbia
Superliga
FK Vojvodina
۲
۰
FK Radnik Surdulica
Finished
۲۰:۳۰
International
Womens Euro, Qualification Group D
Czech Republic
۰
۰
Poland
Finished
۲۰:۴۵
Denmark
2nd Division, Pulje 2
Naestved BK
۲
۰
HIK Hellerup
Finished
۲۱:۰۰
Austria
2. Liga
Young Violets FK Austria Wien
۲
۴
Grazer AK 1902
Finished
۲۱:۰۰
FC Wacker Innsbruck
۰
۰
FAC Wien
Finished
۲۱:۰۰
SK Vorwarts Steyr
۰
۳
KSV 1919
Finished
۲۱:۰۰
FC Dornbirn 1913
۱
۱
SK Austria Klagenfurt
Finished
۲۱:۰۰
SK Rapid Wien II
۱
۱
FC Juniors OO
Finished
۲۱:۰۰
SV Lafnitz
۲
۲
SKU Amstetten
Finished
۲۲:۵۵
International
Womens Euro, Qualification Group C
Faroe Islands
۰
۶
Northern Ireland
Finished
۲۰:۳۰
Norway
-
-
Belarus
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Czech Republic
Krajsky prebor
SK Batov 1930
-
-
Karlovice-Karolinka
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga North, Group South
BSV SW Rehden
۰
۱
Werder Bremen II
Finished
۲۱:۰۰
VfL Wolfsburg II
۳
۲
HSC Hannover
Finished
۲۱:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 2
Japs/47
-
-
Valtti
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Ireland
Premier Division
Derry City
۰
۰
ST Patricks Athletic
Finished
۲۱:۱۵
Sligo Rovers
۰
۱
Bohemians Dublin
Finished
۲۳:۱۵
Switzerland
Challenge League
FC Thun
۲
۲
FC Stade LS Ouchy
Finished
۲۱:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۳
۲
FC Winterthur
Finished
۲۲:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
ZFC Meuselwitz
۱
۴
BSG Chemie Leipzig
Finished
۲۱:۳۰
Norway Amateur
U19 Interkrets
Eidsvold TF
-
-
Funnefoss/Vormsund U19
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ireland
First Division
Athlone Town
۲
۱
Cobh Ramblers
Finished
۲۳:۱۵
Bray Wanderers
۳
۰
Longford Town
Finished
۲۳:۱۵
Galway United FC
۱
۰
Wexford
Finished
۲۳:۱۵
University College Dublin
۱
۳
Drogheda United FC
Finished
۲۳:۱۵
Shamrock Rovers II
۰
۲
Cabinteely FC
Finished
۲۳:۱۵
Belgium
First Division A
Royal Charleroi SC
۳
۱
K Beerschot VA
Finished
۲۳:۱۵
International
Womens Euro, Qualification Group I
Montenegro
۱
۳
Ukraine
Finished
۲۲:۳۰
France
National
Football Bourg-En-bresse Peronnas 01
۳
۳
US Boulogne
Finished
۲۲:۳۰
FC Villefranche-Beaujolais
۰
۳
SC Bastia
Finished
۲۲:۳۰
FC Sete 34
-
-
Red Star FC
Cancelled
۲۲:۳۰
US Concarneau
۱
۱
US Quevilly-Rouen Metropole
Finished
۲۲:۳۰
FC Bastia Borgo
۱
۱
Le Mans FC
Finished
۲۲:۳۰
اورلینز
۱
۱
SC Lyon
Finished
۲۲:۳۰
US Creteil-Lusitanos
۱
۰
Stade Olympique Choletais
Finished
۲۲:۳۰
US Avranches
۲
۱
Stade Briochin
Finished
۲۲:۳۰
Belgium
First Division B
RWD Molenbeek 47
۰
۱
Lommel SK
Finished
۲۲:۳۰
Czech Republic
1. Liga
SK Slavia Prague
۵
۱
FK Teplice
Finished
۲۲:۳۰
Austria Amateur
WTA Osaka, Japan Women Singles
Kremser SC
-
-
SCU Kilb
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Austria Amateur
Kärnten Unterliga Ost
SV Ruden
-
-
Austria Klagenfurt 1B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga East
Wiener Sport-Club
۱
۰
1. Wiener Neustadter SC
Finished
۲۲:۰۰
FCM Traiskirchen
۳
۱
Wiener Viktoria
Finished
۲۲:۰۰
ASV Drassburg
۱
۲
SC Team Wiener Linien
Finished
۲۲:۰۰
Denmark
1st Division
FC Helsingoer
۳
۰
Vendsyssel FF
Finished
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Tirol
SV Hall
۰
۴
FC Kitzbühel
Finished
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
FC Wels
۱
۵
SC Weiz
Finished
۲۱:۳۰
Union Vocklamarkt
۰
۲
Wolfsberger AC (A)
Finished
۲۱:۳۰
USV Allerheiligen
۳
۰
SC Kalsdorf
Finished
۲۱:۳۰
FC Gleisdorf 09
۴
۰
SV Spittal/Drau
Finished
۲۱:۳۰
Deutschlandsberger SC
۳
۳
WSC Hertha
Finished
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Landesliga Steiermark
TUS Heiligenkreuz
-
-
SV Lafnitz II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SV Wildon
-
-
ESV Hitthaller St Michael
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Kärntner Liga
ATSV Wolfsberg
-
-
VST Voelkermarkt
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Egypt
لیگ برتر
Haras EL Hodood
۳
۲
Enppi Club
Finished
۲۰:۳۰
Aswan FC
۱
۰
Zamalek SC
Finished
۲۲:۳۰
Poland
I Liga
MKS Arka Gdynia
۴
۰
Miedz Legnica
Finished
۲۰:۱۰
Poland
Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko Biala
۱
۴
Rakow Czestochowa
Finished
۲۰:۳۰
Wisla Krakow
۰
۳
Wisla Plock
Finished
۲۳:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
FC Holon Yirmiyahu
-
-
Hapoel Marmorek FC
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۰
Russia
Moscow Championship
Trudovye Reservy-2
-
-
Rosich-2
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Simulated Reality League
Bundesliga SRL
FC Bayern Munich Srl
۲
۲
FC Schalke 04 Srl
Finished
۱۵:۰۰
Australia
Brisbane Capital League 2
Logan Metro FC
-
-
Clairvaux SC
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Simulated Reality League
Ligue 1 SRL
Olympique Lyonnais Srl
۱
۳
Olympique Nimes Srl
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Brisbane Premier League Reserve
Centenary Stormers
-
-
Brisbane Knights
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Australia
Brisbane Capital League 2 Reserve
Logan Metro Reserves
-
-
Clairvaux Reserves
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Simulated Reality League
Turkey Super Lig SRL
Malatyaspor Srl
۱
۲
Goztepe Srl
Finished
۱۱:۳۰
Simulated Reality League
Russia Premier League SRL
Krasnodar Srl
۳
۰
FK Khimki Srl
Finished
۰۹:۳۰
South Africa
Premier League, Relegation/Promotion
Ajax Cape Town FC
۰
۲
Black Leopards
Finished
۱۷:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group H
Libertad Asuncion
۰
۲
Boca Juniors
Finished
۰۴:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group A
CSD Independiente Del Valle
۵
۰
CR Flamengo RJ
Finished
۰۴:۳۰
Barcelona SC
۱
۲
CD Junior FC
Finished
۰۶:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie C, Group B
Londrina EC PR
۱
۰
EC Sao Jose RS
Finished
۰۳:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group G
Defensa Y Justicia
۳
۰
Delfin SC
Finished
۰۲:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group D
SAO Paulo FC SP
۲
۲
CA River Plate (ARG)
Finished
۰۲:۳۰
Peru
Primera Division, Apertura
Universidad Cesar Vallejo
۲
۰
Sport Boys Association
Finished
۰۱:۰۰
FC Carlos Stein
۱
۱
Atlético Grau
Finished
۲۰:۳۰
EM Deportivo Binacional
۲
۱
Deportivo Llacuabamba
Finished
۲۲:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group F
Racing Club Avellaneda
۰
۱
Club Nacional De Football
Finished
۰۰:۳۰
Mongolia
Premier League
Ub Mazaalainuud
-
-
Athletic 220
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Floresti
-
-
FC Dinamo Auto
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
CSF Speranta Nisporeni
-
-
FC Sheriff Tiraspol
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
International
Womens Euro, Qualification Group E
Finland
-
-
Portugal
Cancelled
۲۰:۳۰
Cyprus
-
-
Scotland
Cancelled
۲۰:۳۰
Romania
Liga 1
AFC Chindia Targoviste
۱
۳
AFC Hermannstadt
Finished
۱۹:۳۰
AFC Astra Giurgiu
۰
۲
FC Cfr 1907 Cluj
Finished
۲۲:۳۰
Bulgaria
First Professional League
FC Tsarsko Selo Sofia
۱
۲
Pofc Botev Vratsa
Finished
۲۰:۱۵
PFC Montana 1921
۳
۱
PFK Botev Plovdiv
Finished
۲۲:۳۰
Germany
3. Liga
1. FC Kaiserslautern
۰
۱
SG Dynamo Dresden
Finished
۲۰:۱۵
International
Womens Euro, Qualification Group H
Belgium
۶
۱
Romania
Finished
۲۰:۰۰
Croatia
۱
۱
Switzerland
Finished
۲۰:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
Sevilla FC
۲
۱
Athletic Bilbao
Finished
۲۰:۰۰
CD Eldense
۲
۰
Yeclano Deportivo
Finished
۲۲:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 1
Sexypoexyt
-
-
Toeoeloen Taisto
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Club Latino Espanol
-
-
Herto
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
KaPa Kapylan Pallo
-
-
HPS
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Portugal
Segunda Liga
Uniao Desportiva Oliveirense
۲
۱
FC Penafiel
Finished
۱۹:۳۰
GD Chaves
۰
۰
Varzim SC
Finished
۲۰:۳۰
UD Vilafranquense
۰
۴
CD Feirense
Finished
۲۱:۳۰
International Clubs
AFC Champions League, Group C
Sharjah FC
۴
۲
AL Duhail SC
Finished
۱۹:۳۰
AL Taawoun FC
۰
۱
Persepolis FC
Finished
۲۲:۳۰
United Arab Emirates
Arabian Gulf League
Fujairah FC
-
-
FC Baniyas
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
Hatta SC
-
-
Al-Wasl FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
AL Jazira
-
-
AL Dhafra Scc
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
International
Womens Euro, Qualification Group A
Russia
۰
۱
Netherlands
Finished
۱۸:۳۰
Kosovo
۲
۰
Estonia
Finished
۲۱:۳۰
Slovenia
۳
۱
Turkey
Finished
۲۲:۳۰
Romania
Liga III, Seria 2
Acs Dacia Unirea Braila
-
-
CS Viitorul Ianca
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
CS Balotesti
-
-
CS Concordia Chiajna II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Russia
Saint-Petersburg U21 Championship
Sdyushor Zenit St. Petersburg
-
-
Izhorets Inkon U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kolomyagi (Sh 357) U21
-
-
Sh N2 Vo Zvezda U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SSH Petrogradskogo Rayona Dinamo
-
-
SSh Vyborzhanin-Gorod
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Romania
سری6، لیگ سوم
Unirea Bascov
-
-
Csm Flacara Moreni
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Romania
Liga Iii, Seria 8
AS Fortuna Becicherecu Mic
-
-
CSC Ghiroda SI Giarmata Vii
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Romania
Liga Iii, Seria 7
Acs Viitorul Selimbar
-
-
ACS Minerul Costesti
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Romania
Liga Iii, Seria 9
Unirea Dej
-
-
ACS Industria Galda
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
International
Womens Euro, Qualification Group G
Serbia
۰
۲
France
Finished
۲۳:۳۰